Mesafeli Satış Sözleşmesi

1- sipariş listesinde belirtilen ürün,adet,fiyat ve diğer tüm bilgiler müşteri tarafından ve kabul edilmiştir.

2-siparişin teslimi ile telefonla önceden randevu alınacaktır.

3-Sözleşmeden doğan her türlü ihtilaf halinde KOCAELİ mahkemeleri yetkilidir

5-Sözleşme adresleri tarafların tebligat adresleri olup,ilgili bu adresten ayrılmış olsa dahi buraya yapılacak her türlü tebligat ilgilinin bizzat kendisine yapılmış sayılır.

4-Müşteri sözleşmeye konu olan ürünleri kendi isteği ile henüz teslim almamış olsa bile ödeme yükümlülüğünden imtina edemeyeceğini peşinen kabuk ve taahhüt etmiştir.

6-Tüketici tarafından ayıplı veya Qutlet teşhir ürünü olduğunu bilerek alınan ürünün ayıp ile ilgili kısmı 6502 sayılı tüketicinin korunması kanun kapsamı dışındadır.

7-6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun kapsamında tüketici 7 yedi gün içinde senetle yapılan taksitle satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir.(yasa gereği kredi kartı ile yapılan her türlü satış tek çekim taksitli satış veya nakit ödeme bu kapsamın dışındadır.)

8-ürün ölçülerimiz standart olup müşterinin bu standart ölçüler kapsamında satın aldıkları ürünlerin kullanılacak alanın ölçü uygunluğu(en-boy -yükeseklik) ve mesuliyeti müşteriye aittir.

9-Özel üretim ürünlerde iptal ve iade yapılmamaktadır.

10-Müşteri görerek beğenerek satın aldığı Siparişi verilen ürünleri sözleşme tarihi  7 gün den sonra herhangi bir nedenle iptal ve iade talebinde bulunması durumunda ürün liste fiyatlarından %35 cezai bedel uygulanacağını kabul ve taahhüt eder.


Yukarı